wszystkie promocje Środki ochrony roślin Nawozy Materiały budowlane
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach, wpisz swój e-mail.

Polifoska START 25 KG

Polifoska START 25 KG

cena netto: 100.00 zł
VAT: 0%
cena brutto: 100.00 (brutto)
waga [kg]: -- brak danych --
  szt      

 ZALECANE DAWKI POLIFOSKI® START Więcej na polifoska.pl. w kg/ha (lub g/10 m2)* Więcej na polifoska.pl.

RoślinaZalecane dawki N/ha1Zasobność gleby w fosfor i potas
bardzo niska i niskaśrednia 2wysoka i bardzo wysoka
Trawnik60‑120800600400
Rośliny ozdobne, iglaki40‑80600400250
Krzewy i drzewa owocowe60‑120700500300
Cebula120750475250
Kalafior, brokuł, kapusta brukselka250700475220
Kapusta biała, czerwona2001150800440
Kapusta pekińska, włoska180900700440
Marchew150840550300
Ogórek140650440300
Papryka, pomidor150550400220
Pietruszka150730440250
Por180730470250
Rzodkiewka, rzodkiew60130440300120
Sałata, szpinak120550360150
Truskawka3do 80360300220
Ziemniak bez obornika180620400250

* w przypadku stosowania obornika zaleca się obniżyć dawkę nawozu Więcej na polifoska.pl.


Artykuł ze strony: POLIFOSKA® START | Pod warzywa i rośliny ogrodowe | POLIFOSKA (https://polifoska.pl/nawozy/polifoska-start)

w górę
Copyright © 2009 DARMARK Mrocza , ul. Kościuszki 80; tel.: 52 385 87 20 projektowanie stron www, hosting, sklepy internetowe