wszystkie promocje Środki ochrony roślin Nawozy Materiały budowlane
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach, wpisz swój e-mail.

INDOFIL 80WP 1KG

INDOFIL 80WP 1KG

cena netto: 23.15 zł
VAT: 8%
cena brutto: 25.00 (brutto)
waga [kg]: 1.000
  szt      

Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka, roślin sadowniczych i warzywnych przed chorobami grzybowymi. Działa hamująco na rozwój przędziorków.

Zawartość substancji aktywnych:
mankozeb (związek z grupy ditiokarbaminianów) /kompleks cynku z polimerycznym etylenobis (ditiokarbaminianem) manganawym zawierający 20% manganu i 2,5% cynku/ – 80%.

ZAKRES STOSOWANIA, TERMINY I DAWKI

 

Rośliny rolnicze

 

ziemniak

-alternarioza.

Zalecana dawka: 2 kg/ha.

Zalecana ilość wody:200-400 l/ha.

Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.

Większą ilość wody stosować na plantacjach o silnie rozwiniętej naci ziemniaczanej. Zabieg przeciwko alternariozie wykonywać tylko na plantacjach ziemniaka odmian wrażliwych, w momencie pojawienia się pierwszych objawów choroby. Jeżeli po 7-14 dniach nie wystąpiło jeszcze zagrożenie zarazą ziemniaka, wykonać drugi zabieg przeciwko alternariozie.

- zaraza ziemniaka.

Zalecana dawka: 2 kg/ha.

Zalecana ilość wody: 200-400 l/ha.

Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.

Po wykonaniu pierwszego zabiegu środkiem o działaniu systemicznym lub wgłębnym, Indofil 80 WP stosować przemiennie z innymi fungicydami o działaniu kontaktowym.

 

w górę
Copyright © 2009 DARMARK Mrocza , ul. Kościuszki 80; tel.: 52 385 87 20 projektowanie stron www, hosting, sklepy internetowe