wszystkie promocje Środki ochrony roślin Nawozy Materiały budowlane
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach, wpisz swój e-mail.

AKRYL

AKRYL

cena netto: 6.50 zł
VAT: 23%
cena brutto: 8.00 (brutto)
waga [kg]: -- brak danych --
  szt      

AKRYL jest plastyczno - elastycznym, uniwersalnym uszczelniaczem, stosowanym do wypełniania pęknięć, rys i szczelin w murach oraz do łączenia elementów konstrukcyjnych i budowlanych. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do typowych materiałów budowlanych tj. betonu, tynku, cegły, drewna, płyty G-K. Z tego względu stosowany jest przy trwałym elastycznym łączeniu elementów suchej zabudowy, uszczelnianiu szczelin wokół drzwi i okien, reperacji powierzchni ścian i sufitów. Akryl jest praktycznie bezzapachowy i może być stosowany zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jest odporny na wahania temperatury, promieniowanie UV i wpływ wilgoci. Po pełnym utwardzeniu akryl można malować.


WŁAŚCIWOŚCI:

  • po utwardzeniu masa pozostaje trwale elastyczna
  • odporna na działanie czynników atmosferycznych
  • obrabialność do 15 min.
  • czas wiązania ok.1mm/24h.


PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA I SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnie powinny być czyste, suche, wolne od kurzu, pyłu i tłuszczu. Przed użyciem obciąć końcówkę tuby i nakręcić aplikator docinając go na odpowiednia grubość spoiny. Masę wyciskać za pomocą odpowiedniego pistoletu. Nałożone szczeliwo można wygładzać szpachelka lub innym narzędziem zmoczonym wodą.


UWAGA:

W celu uniknięcia pomyłek należy sprawdzić przydatność środka do zamierzonego zastosowania.

Produkt nieutwardzony można zmywać wodą.

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.

w górę
Copyright © 2009 DARMARK Mrocza , ul. Kościuszki 80; tel.: 52 385 87 20 projektowanie stron www, hosting, sklepy internetowe